•  +380673442464 - Торговий відділ
  •  +380673426868 - Відділ Horeca
  •  info@zakhid-posud.com.ua

Імпорт

Товариство з обмеженою відповідальністю  "Захід посуд" являється імпортером та офіційним дистриб'ютором:

- посуду з нержавіючої сталі бренду Korkmaz (Туреччина) 

- пластикового посуду та господарських товарів брендів Curver (Польща), Elif (Туреччина), Akay (Туреччина)

 

 

Товари для дому польського бренду Curver вирізняються сучасним дизайном, стилем та функціональністю. Товари ТМ «Curver» дозволять зручно та естетично організувати простір вашого дому. Відмінною рисою бренду Curver являється його комплексність: щоб інтер’єр дому був ідеально організований, необхідно поєднати надійність з унікальним дизайном. Тому вся продукція Curver  виготовляється з високоякісних матеріалів та має широкий асортимент продукції.

До нашого асортименту входить наступна продукція Curver:

- Контейнери для сміття

- Корзини та коробки для дому лінії Style для організації простору

- Корзини для білизни

- Дитяча серія комодів та коробок для зберігання

- Пластиковий посуд, харчові контейнери

- Ящики для інструментів

- Товари серій Pet Life: контейнери для корму, переноски домашніх улюбленців

Офіційний сайт виробника: www.curver.com

 

Починаючи з 1972 року компанія Коркмаз займається виробництвом кухонного посуду. З кожним днем компанія розвиває своє виробництво відповідно до високих технологій майбутнього. Компанія Korkmaz постійно здійснює діяльність відповідно до таких міжнародних систем якості виробництва, як ISO 9001 і контроль якості РЄ, ГС, ТЄ.

До асортименту Korkmaz входить кухонний посуд (каструлі, сковорідки, ковші, кухонні приналежності), столові прибори, термоси та термокружки, посуд для кави та чаю тощо. 

Korkmaz – це унікальне поєднання сучасних технологій та стильного дизайну.

Офіційний сайт виробника: www.korkmaz.com.tr

 

 

Еlifplas Plastic - турецький бренд, під яким виготовляються вироби з пластику для домашнього використання. Усі вироби Elifplas Plastic - це стильний дизайн, екологічність, та функціональність. Ви будете в захваті від сучасних дизайнерських рішень, які пропонує Elif своїм пошановувачам.

 

 

До асортименту Elif  входять:

-  Товари для дому (пластикові комоди, корзини для зберігання, корзини для білизни)

- Аксесуари для ванної кімнати та туалету (відра для сміття, кришки на унітаз, тримачі туалетного паперу, щітки для унітазу, контейнери для прального порошку, товари для прибирання, тощо)

- Кухонний пластик (кружки, сушки для посуду)

- Вазони для квітів та інше.

Офіційний сайт виробника: www.elifplastic.com

   

 

Бренд Bee Home турецького виробника Akay - це продукція з високоякісного пластику для вашого дому. Бренд заснований в 1974 році в Стамбулі. Серед асортименту Akay ви знайдете пластиковий посуд, товари для дому та прибирання. Товари Bee Home користуються популярністю в усьому світі. Вся продукція якісна та екологічна, що підтверджують багаточисленні міжнародні сертифікати якості.